Aroma Duo

AROMA DUO: jedinečná koncepce

Protože Decléor věří v nekonečný pozitivní cyklus energie a krásy, jsou složení používaná v našich salonech k dispozici i pro domácí použití. 

Dva jsou lepší než jeden

Zatímco krém použitý samostatně hydratuje pokožku, zachovává ji svěží a zářivější, v kombinaci s olejovým sérem Aromessence odkrývá nově objevené účinky. S naším hydratačním Aroma Duo jsou výsledky ohromující:
Posílená účinnost*:

* Test použití provedený po nanesení Aromessence Neroli hydratačního olejového séra a  Hydra Floral hydratačního lehkého krému.

"V 70. letech lidé používali pouze hydratační krém, my jsme zjistili, že se krém sám o sobě odpaří po 2 až 3 hodinách. Krásná pleť potřebuje nepřetržitou, trvalou hydrataci, jak v hloubce, tak na povrchu. Abychom toho dosáhli, vytvořili jsme Aromessence. Pojí se s hydratačním krémem a "uzamyká ho" uvnitř, aby se zpomalilo jeho odpařování. A takhle vzniklo Aroma Duo." — Solange Dessimoulie

Tato jedinečná koncepce, základní kámen nabídky značky Decléor, je k dispozici pro všechny typy pleti. A protože o nejlepší tajemství bychom se měli dělit, Aroma Duo je k dispozici pro obličej i tělo.