Aromessence

Aromassence — rostlinná energie je neomezená. Čerpejme ji u samého zdroje.

Koncentrát síly rostlin zachycený v jediné lahvičce

Příroda je obrazem dokonalosti. Na jedné straně máme esenciální olej, nejúčinnější zlomek rostliny, její "přírodní antibiotikum". Na druhé straně máme botanický olej, který je zdrojem zásadních živin, zásobárnou energie. Ve svém syrovém, přirozeném stavu, ještě v těle rostliny, tvoří tyto dvě složky společně její životadárnou mízu. Přenesené společně do jediné lahvičky séra Aromessence v sobě koncentrují  veškerou sílu přírody pro obnovu původní síly a krásy pleti.

Aromessence, přirozené, syrové a nedotknuté, je univerzální olejové sérum. Jeho lahvička obsahuje pouze to nejlepší z přírody pro vaši pleť. Zachovává si pouze prémiové složky, bez těch nadbytečných a nepotřebných. Účinné syrové látky, jejichž potenciál není naředěný vodou.

Tajemství jeho neposkvrněného složení:
100% ESENCIÁLNÍ A BOTANICKÉ OLEJE
100% PŘÍRODNÍ
0 % KONZERVANTŮ
0 % BARVIV

Síla přírody

Aromessence je stejně jako nejskvělejší látky na světě obdařeno několika různými účinky:

"Aromessence Neroli, první olejové sérum, které jsem kdy vytvořila, je koncentrátem esenciálních olejů. Je účinné v těch nejmenších dávkách, pouhé jeho 3 kapky stačí k:
- obnovní rovnováhy epidermisu a jeho buněčné "zahrady
",
- ochraně ekosystému pleti,
- posílení účinku produktů denní péče."
  — Solange Dessimoulie

Výsledky přicházejí rychle. Za pouhých pár dnů je obnovená zářivost pleti, textura pleti je jemnější  a navrací se také její pružnost.