Filozofie

FILOZOFIE sdílená vášnivými experty, pro úplné znovuzrození

Každodenní stres, vyčerpání a hektické životní tempo naší doby přinášejí ženám i mužům potřebu nacházet komplexní nástroje, řešení a odpovědi. Naše filozofie ‘SKIN - BODY - MIND’: „PLEŤ – TĚLO – MYSL“ představuje holistický přístup ke kráse, kde vše je propojené a vzájemně protkané pro dlouhotrvající účinnost.

Pleť — aromaterapie. Všechna síla přirody zaplavuje buňky pro regeneraci každého centimetru těla.

Florence Benech, mezinárodní ředitelka vývoje péče o pleť Decléor: "Při studii esenciálních olejů je největší výzvou přenést všechny naše historické a empirické znalosti o jejích vlivu na pleť do vědecké reality." 

Tělo — promyšlené a přesné pohyby, plné vitality, pro stimulaci a rozptýlení energií těla.

Chico Shigeta, naturopatka a odbornice na masáže: "Pro mě krása nemůže existovat bez harmonie v těle. Masážní techniky umožňují aktivovat tělo zevnitř, odhalit zdravé základy." 

Mysl — síla aktivních vůní pro hlubokou rovnováhu emocí. Je to také způsob, jak si dopřát čas na cítění. 

Patty Canac, aromakoložka: "Moje životní cesta mě zavedla od testování parfémů k testování esenciálních olejů a jejích olfaktorních vlastností. Otevřela jsem svou mysl a vdechla samotnou duši rostlin."

Pierre Albano Moretti, doktor farmacie a aromakolog: "Aromakologie je terapeutická praktika, která se zabývá vlivem aktivních vůní na chování člověka. Naše ošetření využívají esenciální oleje. Působí na emoce cestou čichu."