Mysl

OBNOVA EMOČNÍ ROVNOVÁHY

Bojovat proti stresu dýchacími cvičeními je dobrý začátek. Bojovat proti stresu vdechováním aktivní vůně je mnohem lepší. Aromakologie představuje účinnost aktivních vůní pro hloubkovou obnovu emoční rovnováhy.
Také je to způsob, jak si dopřát čas na uvědomělé dýchání.  Může se to zdát bezvýznamné, ale přesto je to snadný způsob jak si vyčistit mysl ráno i večer a dopřát si pár okamžiků na relaxaci a doplnění zásob energie tváří v tvář dennímu městskému stresu. 

SÍLA ČICHU

Vše to začíná u nosu. Často se na to zapomíná, ale čich je jediný z lidských smyslů, který je napojen přímo na náš mozek. Na rozdíl od zraku, sluchu či hmatu není náš čich nijak filtrován: je přímo napojený na limbický systém,  emoční paměťovou banku, v níž jsou uchovávány všechny naše příjemné pocity, ale také naše obavy a úzkosti. Proto vůně ovlivňují to, jak se cítíme. Vdechování vůně se rovná vdechování zprávy, kterou si okamžitě přečtou stovky milionů buněčných receptorů našeho olfaktorického systému.

AROMAKOLOGIE JE PROVĚŘENÁ VĚDA

Prostřednictvím vůně můžeme přímo ovlivnit autonomní nervový systém (srdeční rytmus, dýchání, krevní tlak atd.), prostřednictvím stimulačních či zklidňujících účinků.
Nejnovější vědecký výzkum prokázal účinnost Neroli, heřmánku, sladkého pomeranče a majoránky na zlepšování kvality spánku, relaxaci, bdělost a soustředění.

AROMESSENCE, AROMAKOLOGICKÝ PŘEDPIS

Každé sérum Aromessence představuje olfaktorický akord, v němž jsou esenciální oleje namíchané v synergii, aby vytvářely harmonické a ušlechtilé olfaktorické spojení, které obnoví rovnováhu jak pokožky, tak mysli.
Zahřátí pár kapek oleje v dlaních uvolní přírodní olfaktorické molekuly a okamžitě vás vybídne k tomu, abyste se nechali unést. Hluboké vdechování  vás prostoupí aromakologickými vibracemi a dodá vám energii.