Dokonale účinná řešení

Zpět na přehled článků

Dokonale účinná řešení

Nejstřeženějším tajemstvím Decléor je Aroma Duo. Co to je? Jednoduše řečeno, mluvíme o kombinaci denního krému a olejového séra. Tuto rovnici je velmi snadné pochopit: společně jde všechno lépe!

„V 70. letech jsme nanášeli pouze hydratační krém a zjistili jsme, že se rychle vypařuje,“ uvádí zakladatelka a ambasadorka značky Solange Dessimoulie. „A tak jsme museli představit sérum, obsahující blahodárné účinky vitamínů a omega 3, jimiž disponují botanické oleje, aby byli pro esenciální oleje zároveň přenašečem i nositelem. A tak se zrodila koncepce Aroma Duo.” Decléor jako průkopník ve výzkumu blahodárných účinků esenciálních olejů – hrdinů rostlinné říše, před čtyřiceti lety stvořil první olejová séra Aromessence. A nyní Decléor představuje 2 vítězné kombinace pro boj proti hlavním nepřátelům krásy: “Detox Angel Pollution” a “Wonder Youth”.

Dvojice “Detox Angel Pollution” je určená k boji proti znečištění s pomocí intenzivní hydratace. Jak funguje? Sérum Aromessence Neroli zhebčuje, uvolňuje a obnovuje zářivost pleti, zatímco lehký hydratační krém Hydra Floral dodává pleti 24hodinovou hydrataci a osvěžuje pleť svou nádhernou květinovou vůní. Hydra Floral, skutečná bariéra chránící před znečištěním, stojí na 3 rostlinných pilířích: divoké macešce, esenciálním oleji Neroli a morinze olejodárné, které specifickým způsobem chrání pleť před mikročásticemi.

Trápí vás ztráta odolnosti? “Wonder Youth” kombinace Aroma Dua se zaměřuje na zpevnění vaší pleti, které předává veškeré blahodárné účinky z kosatce, růže, egyptského gerania a bílé vrby (proti ochabování pleti). Koncentrát z kosatce probouzí vnitřní omlazující mechanismus pleti, zatímco zpevňující denní krém Prolagéne Lift zlepšuje její pružnost, vypíná kontury a viditelně redukuje vrásky.

Koncept Aroma Dua však najdete ve všech řadách pleťové péče Decléor, nebojte se tedy objevit tu nejvhodnější pro vaší pleť a vaše potřeby.

Chtěli byste se o možnostech Aroma Duo dozvědět ještě více? Objednejte se na konzultaci do jednoho z institutů Decléor, nechte si poradit od našich odborníků péče o pleť a zamilujte si své dokonalé hrdiny z rostlinné říše!

Vaším pohledem

Řekněte nám, co si myslíte