Předveďte se!

Zpět na přehled článků

Předveďte se!

V zimě hibernujeme: slunce vychází později, takže si často přispíme a vynecháme ranní cvičení. To se podepisuje na naší psychice i na našem těle — především pak na naší pokožce. Ta je po celé měsíce zakryta a vysušována silnými vlněnými svetry a nepřirozenými zdroji tepla. Naštěstí existuje způsob, jak pokožku připravit na teplé letní dny, kdy se začínáme vystavovat sluníčku.

Než odhodíte vrstvy oblečení a vyrazíte na zahradu či terasu, probuďte vnější vrstvu pokožky s peelingem 1000 Grain Body Exfoliator, který obsahuje esenciální oleje z grapefruitu a zázvoru a zrníčka vyrobená z pomerančové kúry a skořápek z jader arganu. Jeho neuvěřitelná textura se při doteku s vodou přemění z gelu na olej a následně na mléko. Stejně tak, jako milujeme lahodné citrusové plody a přírodní oleje ve formě čerstvě vymačkaných džusů či dresinků na čerstvých salátech, pomohou nám stejné ingredience (mezi něž patří dokonce i skutečný perlový cukr!) také hydratovat pokožku.

Tento šetrný peeling, inspirovaný expertízou institutů Decléor, posiluje ochrannou bariéru pokožky při použití jednou či dvakrát týdně. Toto ošetření začíná na břichu, následuje oblast zad, zápěstí, ramena a lokty a končí u nohou. Bylo vytvořeno tak, aby přeměnilo celé vaše tělo, zanechalo pokožku povzbuzenou, zářící, pružnou, lépe tonizovanou, hladší a připravenou na přírodní sluneční paprsky.

„Miluji především jeho texturu, nanášení širokými krouživými pohyby od spodní části těla a směřující vzhůru. Peeling pokožky provádím za účelem odstranění toxinů, revitalizace, a abych podpořila mikrocirkulaci – ta moje je opravdu slabá – a to alespoň dvakrát týdně,“ říká odbornice Chindaly Quesnotová, celosvětová koordinátorka školení značky Decléor. A ano, - jeho návyková delikátní vůně (bez kalorií) - vás okamžitě přenese na senzorickou cestu plnou zážitků z exotického ráje! 

Vaším pohledem

Řekněte nám, co si myslíte