Historie

OD INTUICE KE KREATIVITĚ — OD VÁŠNĚ KE SDÍLENÍ

Solange Dessimoulie, ambasadorka a zakladatelka DECLÉOR, říká:

V roce 1974 jsem se rozhodla vnést do svého života smysl založením značky DECLÉOR.
Mé poslání bylo jednoduché: sdílet svou vášeň pro krásu s co nejvíce lidmi.
Moje vize byla jasná: přinést „podstatu péče o pleť“ na dosah každé ženě prostřednictvím protokolů a rituálů založených na životadárných energiích.
Moje filozofie byla ryzí: pro to, aby se člověk dobře cítil ve své kůži, se musí cítit dobře i ve svém těle a duši.


Tři pilíře životní moudrosti shrnuje jedno staré přísloví: „Jste to, co si myslíte, dýcháte a co jíte.

Tato mise, vize a filozofie pro mě zůstávají stejně důležité dnes, jako byly v dobách, kdy jsem DECLÉOR zakládala. Nové krédo značky DECLÉOR, ‘SKIN - BODY - MIND’ (Pleť-Tělo-Mysl), není žádné mystické prohlášení. Představuje posílení naší původní myšlenky: „Umění rozvíjet vnitřní harmonii.”
Jsem velmi šťastná, že můžu sdílet znovuzrození značky DECLÉOR se všemi motivovanými členy svého týmu a s našimi odhodlanými a odvážnými dodavateli. Je úžasné, že mohu sdílet své nejhlubší přesvědčení se svým okolím. DECLÉOR a já Vám přejeme mnoho štěstí a skvělých úspěchů.

DECLÉOR, VIZIONÁŘSKÁ ZNAČKA JIŽ 40 LET

Značka DECLÉOR od samého začátku čerpala zdroje účinných složek ze světa přírody a nashromážděná expertíza značky v oblasti esenciálních olejů ji vyzdvihla na vedoucí pozici na poli aromaterapie. DECLÉOR míchá své esenciální oleje s velmi důkladnou přesností, aby zajistil řešení na míru na každou specifickou potřebu pleti.

Značka DECLÉOR od začátku chápe, že kromě kosmetických výsledků hledají ženy také pohodlí a pocit pohody.

Každé ošetření je navrženo tak, aby viditelně zlepšilo zářivost pleti a zároveň vytvářelo a přinášelo jedinečný smyslový zážitek.  To vysvětluje, proč značce DECLÉOR důvěřují ti nejlepší profesionálové v oblasti kosmetiky. Jejich odborně vyškolené ruce stimulují smysly a pečují o pleť s využitím přirozených a exkluzivních manuálních technik.

DECLÉOR, Pleť - Tělo - Mysl. 

DECLÉOR, ODBORNÍK NA AROMATERAPII

Po 40 let byl rozvoj značky podporován třemi klíčovými hodnotami, vztahujícími se konkrétně k esenciálním olejům: přirozeností, smyslovostí a účinností.

DECLÉOR neustále hledá zdroje těch nejčistších a nejúčinnějších esenciálních olejů prémiové kvality, vybírá si nejlepší dodavatele s nejmodernějšími technologiemi a dodržující regulační předpisy, schopné zajistit nepřetržitou sledovatelnost produkce: výběr rostlin a pěstebních míst, optimalizace termínů sklizně, extrakční metody na míru a přísné kontroly kvality využívající chromatografii a hmotnostní spektrometrii.

Naše laboratoře pro kontrolu kvality provádějí nejen tento proces zajištění kvality u zdroje, ale systematicky podrobují sérii přísných kontrol také každou jednotlivou šarži, aby zajistily, že každá dodávka odpovídá našim normám. DECLÉOR vybírá esenciální oleje prémiové kvality, s přesně definovanými chemotypy* a vybranou olfaktorickou kvalitou.

Díky svému náročnému přístupu se značka DECLÉOR vypracovala na vedoucí pozici v oblasti aromaterapie: základní výzkum značky a její aktivity ve vývoji produktů nyní zahrnují přes 50 esenciálních olejů, používaných ve víc jak 120 různých složeních.

(*chemotyp je biochemický "identifikační průkaz" dané rostliny).