Pleť

SÍLA ROSTLIN na každém centimetru pleti

Decléor ví, že příroda je nejlepší protilátkou k výzvám městského života. Soustředění její životní síly je jedna věc, ale nasměrování její účinnosti napříč každou vrstvou pleti je věc docela jiná. Představte si tu nejlepší posilující látku, která s problémem bojuje u samého zdroje a zároveň přináší zásadní živiny pro posílení pokožky.  A kultivuje její krásu den za dnem.

Rostlinné zlato

Jediná kapka esenciálního oleje může obsahovat koncentraci až 150 aktivních molekul. Jsou přirozeně antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé, jejich výjimečný talent coby "přirozeného antibiotika" pleti nadále nepřestává překvapovat celou vědeckou obec.
Jejich složení je tak komplexní, že je naprosto jedinečné a nelze ho uměle napodobit.

Síla prověřená vědou

Laboratoře pro výzkum a vývoj značky Decléor nemají pochyb: přírodní síla esenciálních olejů se vyrovná hlavním účinným molekulám kosmetického světa.

Smyslovost testována a ověřena profesionály

Po svědomitém vývoji a testování je každé složení Decléor prověřené odborníky:  našimi kosmetičkami. Jsou středobodem našich obřadů, jsou prvními, kdo používají produkty, které jsou hodnocené v reálných podmínkách v našich institutech Decléor.
Protože nikdy nedělají kompromis ve výkonnosti produktů, je každý olej, krém či balzám podroben testování masážemi, hnětením či technikami táhlých pohybů.