Tělo

Pomalu, ale jistě — tělo se znovuzrodí

Uklidňující dotek ruky, která je neustále v kontaktu s pokožkou. Obřady zorchestrované tak, aby podpořily pocit pohody a účinek se stupňujícím se efektem. Promyšlené a přesné tahy plné vitality. Překvapující textury, které jsou stejnou měrou bohaté, vydatné i vynikající. Taková je filozofie péče o tělo Decléor, přinášející skutečně jedinečný zážitek.

Síla vnímavých rukou

Kosmetičky Decléor mají v konečcích prstů doslova ryzí zlato, používají pozitivní a propracované techniky, jejichž choreografie je na milimetr přesná.
Každý jednotlivý okamžik je připraven tak, aby na pokožce aktivoval výjimečné účinky.

Energetická choreografie

Vše začíná zakotvením. Kosmetička musí dokonale ovládnout svůj postoj a každý svůj pohyb, musí se stát doslova katalyzátorem energie. Stojí pevně ukotvená na zemi a provádí pohyby inspirované metodami šiacu, taiči a čchi-kung, aby mezi sebou a klientem vytvořila plynulý proud energie. Intenzivně se soustředí, její vitální energie se pohybuje na maximu. 

Tlak na ta správná místa

Decléor věří v sílu ručních pohybů a v transformační schopnosti správné techniky. Nepoužívají se zde žádné přístroje: vše je 100% manuální působení a každý okamžik má svůj účel. Kontakt mezi kosmetičkou a klientem je plynulý, pozitivní, uklidňující a bezbolestný díky jejímu podrobnému a pečlivému nastudování základních protokolů:
Aromapresura: hluboký, pevný tlak na cílených bodech obličeje, jehož cílem je uvolnit, stimulovat či rozšířit energii podél neviditelných drah: energetických meridiánů.
Aromadrenáž: technika, která odplavuje toxiny a odhaluje nesrovnatelně větší zář. Kosmetička vyvíjí pomalé a trvalé pro-drenážní tahy na každou z meridiánových drah.
Aromamasáž: pomalé a opakující se masážní techniky pro nekonečnou relaxaci.